Po 10 latach działalności firma Rafał Maciąga Photography (wcześniej maciaga.pl) zmienia nazwę na Bind up Photo. W ciągu tych lat firma przekształciła się w profesjonalny zespół, który realizuje kreatywną fotografię wraz z produkcjami video.

Łącząc doświadczenie z innowacyjnością, a kreatywność z rzetelnością tworzymy unikalną usługę fotograficzną. Pracujemy dla korporacji, firm i agencji, które doceniają nasze indywidualne podejście do każdego projektu oraz wyjątkowy sposób współpracy.

W Bind Up Photo łączy nas fotografia, a wyróżnia sposób, w jaki realizujemy wspólne cele.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół bindupphoto.pl

TEAM

CEO

Rafał Maciąga. Fotograf z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży usług fotograficznych, produkcji sesji fotograficznych, realizacji zdjęć dla content marketingu oraz mediów. Współpracowałem z największymi wydawnictwami tj. Edipresse Polska, G+J Media, Bauer.  Zawsze dbałem o bezpośredni kontakt z Klientem oraz jakość współpracy. Przyjacielskie relacje i profesjonalne podejście jest moim znakiem rozpoznawczym. Prywatnie fan golfa i swojej córeczki Poli. 

Alina Gajdamowicz. Fotoreporterka i portrecistka. Doświadczona fotografka eventowa. Od
2005 roku współpracuje z wydawnictwami Agory jak Wysokie Obcasy,
Avanti, Duży Format. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży
fotograficznej, od realizacji materiałów prasowych po obsługę foto
imprez oraz sesje portretowe. Magister dziennikarstwa ukończonego na Uniwersytecie Warszawskim. Osoba otwarta i żywiołowa o wielu pasjach.

Helena Majewska, fotograf reportażowy i portretowy. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza. Absolwentka roku warsztatowego na studium fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Fotografuje to co kocha czyli muzykę, sztukę, architekturę ale przede wszystkim ludzi i ich emocje. Osoba otwarta, szukająca nowych wyzwań i możliwości.

Michał Wandachowicz, fotograf, wideo operator i montażysta.
Absolwent dziennikarstwa oraz American Study Center na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę ze sztuką wizualną zawdzięcza fotografii. Swoje pierwsze kroki jako operator stawiał w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku film i multimedia. Uwielbia swoją pracę! Dzięki pełnej mobilizacji i pasji każda realizacja jest sprawna i terminowa.

Agata Dąbrowska Profesjonalny Fotograf Eventowy. Doświadczenie zdobywałam obsługując zarówno małe jak i duże firmy podczas wydarzeń marketingowych, akcji promocyjnych, konferencji i imprez firmowych. Ponadto w ciągu 5 lat studiów zgłębiłam tajniki studyjnej fotografii produktowej.
Fotografia jest moją największą pasją, a uczynienie z niej mojego zawodu spowodowało, że do pracy zawsze chodzę uśmiechnięta i z przyjemnością.